_________________________

НАСОСНЕ ОБЛАДНАННЯ

Насоси та насосні установки різного призначення: для обслуговування житлових і офісних будівель, а також в промисловому, аграрному та комунальному секторі.

Насоси та насосні станції для водопостачання, станції підвищення тиску з каскадним управлінням, станції підвищення тиску з частотним керуванням, автоматичні насосні станції для систем пожежогасіння, багатоступінчасті горизонтальні насоси, насоси для басейнів, відцентровані насоси, насоси для опалення та кондиціювання, циркуляційні насоси з сухим ротором, циркуляційні насоси з мокрим ротором, свердловинні та колодязні насоси, дренажні насоси, каналізаційні насоси, відцентровані вертикальні багатоступінчасті насоси, відцентровані моноблочні та консольні насоси, системи управління насосами.

Перейти до каталогів

_________________________

ТЕРМОРЕГУЛЮЮЧЕ ОБЛАДНАННЯ

Компанія Danfoss пропонує найширший на ринку асортимент інноваційних, енергоефективних та зручних у використанні інженерних рішень для будь-яких сфер, а саме: устаткування для систем тепловодопостачання; радіаторні терморегулятори, автоматичні балансувальні клапани; регулювання систем теплопостачання; індивідуальні теплові пункти; регулювання систем водопостачання; устаткування для систем кондиціювання і вентиляції; промислова автоматика, приводна техніка; теплообмінники та термостати та багато іншого.

Перейти до каталогів

_________________________

НАГРІВАЛЬНІ КАБЕЛЬНІ СИСТЕМИ

Широкий спектр нагрівальних кабельних систем: «Тепла підлога» - опалення та комфортний підігрів поверхні підлоги. «Сніготанення» - захист від намерзання снігу та льоду на дорогах, стежках і т. д. «Антиобледеніння» - захист від намерзання снігу та льоду в покрівельних водостічних системах. «Захист від замерзання» і «технологічний нагрів» трубопроводів, ємностей, підігрів спортивних газонів, грунту в теплицях, опалення сільськогосподарських приміщень, захист від замерзання фундаментів і підлог холодильних камер, а також багато іншого.


Перейти до каталогів

_________________________

ПОЛІПРОПІЛЕНОВІ СИСТЕМИ

Поліпропіленові труби для опалення, холодної та гарячої води, стисненого повітря, сільськогосподарських та промислових потреб, для транспортування по цих трубах понад 300 видів хімічних речовин.
aquatherm blue pipe – перша і єдина в Європі поліпропіленова труба для кондиціювання, кліматизації, холодопостачання та вентиляції з робочою температурою від -20С до +90С;
aquatherm red pipe– перша і єдина в світі пластикова труба для систем пожежогасіння.


Перейти до каталогів

_________________________

ТРУБОПРОВІДНА АРМАТУРА

Засувки з гумовим клином до Ду600 мм з ручним приводом і з електроприводом AUMA; дискові поворотні затвори з подвійним ексцентриситетом до Ду2000 мм з ручним приводом (редуктор) і з електроприводом AUMA; шиберні засувки Ду1000 мм з ручним приводом і з електроприводом AUMA; пожежні гідранти підземні ГОСТ з довжиною від 750 мм до 5000 мм; автоматичні повітряні вантузи для систем водопостачання та каналізації; муфти- фланці для сталевих, чавунних і ПЕ труб; сполучні муфти для сталевих, чавунних і ПЕ труб; фасонні частини (відводи, трійники, переходи, патрубки) розтрубні і фланцеві; ремонтні та врізні хомути для всіх типів труб; зворотні клапани для систем водопостачання та каналізації.


Перейти до каталогів

_________________________

ІЗОЛЯЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ

Ізоляційні вироби K-FLEX незамінні для інженерних комунікацій різних напрямків: трубопроводи теплових мереж при наземному (на відкритому повітрі, підвалах, приміщеннях) і підземному (в каналах, тунелях) прокладанні; технологічні трубопроводи систем опалення, гарячого та холодного водопостачання у житловому та цивільному будівництві, а також на промислових підприємствах; повітроводи та обладнання систем вентиляції та кондиціювання повітря; газопроводи, нафтопроводи, трубопроводи з нафтопродуктами; фланцеві з'єднання трубопроводів, муфтова і фланцева арматура; технологічне обладнання підприємств хімічної, нафтопереробної, газової та харчової галузей; резервуари для зберігання холодної води в системах водопостачання і пожежогасіння і т. д.


Перейти до каталогів

_________________________

АВТОМАТИКА та УПРАВЛІННЯ СИСТЕМАМИ

Світова технологічна і виробнича компанія, що надає інноваційні рішення по автоматизації і управління для своїх клієнтів у комерційних, промислових і споживчих ринках. Автоматика та управління системами опалення та відновлюваними джерелами енергії. Продукти для максимального зниження енерговитрат.


Перейти до каталогів

__________________________

ПРОМИСЛОВЕ та ПОБУТОВЕ ВОДОВІДВЕДЕННЯ

Системи каналізації: Geberit HDPE - Система каналізації, Geberit Pluvia - Сифонна система внутрішнього водостоку, Geberit Silent-db20 - Система шумопоглинаючої каналізації, Geberit Silent-PP - Розтрубна система малошумної каналізації, трапи, решітки та з'єднувачі, WC - системи каналізації.

Системи інсталяцій: змивні бачки прихованого монтажу, Geberit Duofix, бачки для установки в меблі, змивні клавіші. Geberit Monolith Сантехнічні модулі, сантехнічний модуль для біде, сантехнічний модуль для умивальника.

Сифони для душових піддонів, дренажні канали, змішувачі та системи змиву, змивні клавіші, пневмокнопки змиву унітазу, змішувачі і т. д.

ПЕРЕЙТИ ДО КАТАЛОГІВ

_________________________

ЗБІР, ОЧИЩЕННЯ та ВІДВЕДЕННЯ ВОДИ

Системи поверхневого водовідведення: відведення зливових та стічних вод на дорогах, площах, поблизу споруд; відведення промислових стоків на харчовому виробництві;
Системи очищення стічних вод: очищення води від піску, масла, нафтопродуктів або жиру; Каналізаційні люки та дощоприймачі: чавунні, полімерпіщані, пластикові; Підземні інженерні комунікації:дренажні та каналізаційні труби, інфільтраційні блоки та тунелі, ревізійні та оглядові колодязі; Облаштування ландшафту, зелені парковки

Перейти до каталогів

______________________

ТРУБИ та ФІТИНГИ для СИСТЕМ ОПАЛЕННЯ

Перший національний виробник унікальних систем на основі труб PEX-A і PEX-AL-PEX та фітингів із латуні та PPSU для водо- та теплопостачання.

Система FAST & EASY:найшвидша в монтажі серед систем HEAT-PEX, для виконання з'єднань потрібен лише один інструмент та одна дія – розширення труби разом із обтискним кільцем. Гарантія 10 років.

Система HEAT-PEX EVOLUTION:передові, інноваційні технології, надійність і довговічність, легкий монтаж, ексклюзивна 15-річна гарантія від виробника системи.

Труби для систем «тепла підлога» з PE-Xa таPE-RT/EVOH/PE-RT:високі робочі та експлуатаційні характеристики, гарантія 15 років.

ПЕРЕЙТИ ДО КАТАЛОГІВ

______________________

СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ПОБУТОВИХ СТОКІВ та ДРЕНАЖ

Більше 50 років компанія Otto Graf GmbH випускає пластикову продукцію найвищої якості: Аераційні станціїї очистки стічних вод, Септики і системи глибокого біологічного очищення побутових стоків.

Дренажні блоки та тунелі GRAF - це сучасна альтернатива дренажним трубам, траншеям зі щебенем та дренажним колодязям. Забезпечується ефективна вентиляція, висока місткість, можливість інспекції і промивання.

Перейти до каталогів

______________________

СУЧАСНІ СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ та ГАРЯЧОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ

Високоефективне теплове обладнання для приватних будинків та квартир:

Настінні та підлогові газові котли, конденсаційні котли, електричні котли, проточні та накопичувальні водонагрівачі, сонячні колектори, теплові насоси, вентиляційні установки і т. д.

ПЕРЕЙТИ ДО КАТАЛОГІВ

______________________

СЕПАРАТОРИ ПОВІТРЯ ТА ШЛАМУ

Spirotech -це повітровідвідники, сепаратори повітря, сепаратори бруду, шламу та вакуумні дегазаторидля циркуляційних контурів систем тепло- та холодопостачання.


Використовуються для покращення якості води, щоб забезпечити оптимальну ефективність системи опалення, вентиляції або кондиціювання, і тим самим істотнозбільшити термін експлуатації системи

ПЕРЕЙТИ ДО КАТАЛОГІВ

______________________

АВТОМАТИЗАЦІЯ ТА БЕЗПЕКА БУДІВЕЛЬ

Системи, обладнання та послуги для автоматизації систем життєзабезпечення та безпеки будівель. Промислова автоматизація: контрольно-вимірювальні прилади та аналітика, низьковольтна комутаційна апаратура та інше.

• збір даних і використання допоміжних систем,
• створення мереж та інтеграції підсистем,
• гнучкість і зниження витрат,
• децентралізація послуг і аж до автономності цілих інфраструктурних систем.

ПЕРЕЙТИ ДО КАТАЛОГІВ

______________________

НАСОСНЕ ОБЛАДНАННЯ

Найбільший у світі виробник насосів, що базується в Данії. Основні групи продукції Grundfos: циркуляційні насоси, відцентровані моноблочні насоси, вертикальні багатоступінчасті моноблочні насоси, свердловинні насоси, насоси для каналізації, каналізаційні установки, консольні одноступінчасті насоси, установки підвищення тиску, горизонтальні багатоступінчасті насоси, насоси для холодоагенту та конденсату, мембранні насоси-дозатори.


Крім насосів, Grundfos виробляє насосні електродвигуни та компоненти до них. Компанія має найбільш енергоефективний асортимент насосів у галузі.

ПЕРЕЙТИ ДО КАТАЛОГІВ

______________________

КРІПЛЕННЯ ДЛЯ ТРУБ ТА ЕЛЕМЕНТИ

Walraven виготовляє широкий асортимент кріпильних виробів для систем опалення, сантехнічних систем, монтажу електричних систем, спринклерних труб, повітропроводів, систем кондиціонування, сонячних панелей та багато іншого. Їх інноваційні рішення з кріплення побудовані на використанні окремих продуктів, розроблених у такий спосіб, що можуть бути легко об’єднані та працювати як цілісні ефективні системи.

ПЕРЕЙТИ ДО КАТАЛОГІВ

______________________

ПАНЕЛЬНІ РАДІАТОРИ

Торгова марка Kermi - це один з найбільш впізнаваних німецьких брендів не тільки в Європі, але й у світі, який відрізняється стилем, оригінальністю дизайну, оптимальністю робочих параметрів. Широко представлений асортимент для будь-яких запитів: профільні, плоскі, вертикальні, гігієнічні, дизайнерські радіатори та конвектори.

Основною перевагою Kermi є технологія Therm X2, яка забезпечує збільшення тепловіддачі до 100%, скорочення часу нагріву на 25%, економія енергії до 11%. Гарантія 10 років.

ПЕРЕЙТИ ДО КАТАЛОГІВ

______________________

ПРИЛАДИ КЕРУВАННЯ НАСОСАМИ

AKN – український виробник сучасних приладів керування для управління та частотного керування системами водопостачання, підвищення тиску, зрошення та поливу, комплексні рішення для систем опалення та ГВП, систем відведення стоків для промисловості, житлово-комунальних господарств, сільського господарства, приватних будинків і котеджів. Гнучкі рішення для керування насосним обладнанням різної складності. Оптимальне співвідношення ціна/якість та надійний сервіс.

ПЕРЕЙТИ ДО КАТАЛОГІВ

______________________

ТРУБОПРОВІДНА ТА ЗАПІРНА АРМАТУРА

ZETKAMA - один із найбільших виробників трубопровідної арматури. Компанія пропонує понад 2000 арматурних виробів, таких як: засувки; клапани зворотні, запірні, запобіжні; фільтри фланцеві; крани кульові фланцеві та під приварку, регулятори перепаду тиску та багато іншого. Промислова арматура торгової марки ZETKAMA вирізняється високою якістю, оскільки фабрика має 70-річний досвід розробки та виробництва цієї продукції.

ПЕРЕЙТИ ДО КАТАЛОГІВ

______________________

КАНАЛІЗАЦІЙНІ ТРУБИ ТА ФІТИНГИ

Ostendorf- каналізаційні труби та фітинги: внутрішня каналізаціяHT, зовнішня каналізаціяKG, безшумна внутрішня каналізаціяSkolan Safe. Каналізаційні труби з поліпропілену мають безліч переваг:низька теплопровідність,високий рівень міцності та зносостійкості,екологічність і безпека,низька вартість монтажу,чудова шумоізоляція,а зовнішніх стінках ніколи не утворюється конденсат;не проводять блукаючі струми.Продукція Ostendorf виготовляється у Німеччині тавважається еталоном якості.

ПЕРЕЙТИ ДО КАТАЛОГІВ

______________________

ВИМІРЮВАННЯ ТИСКУ, ТЕМПЕРАТУРИ, РІВНЯ

Група компаній WIKA є світовим лідером у вимірюванні тиску, температури, рівня, потоку, сили та витрат, а також у технологіях калібрування.Продукція WIKA сьогодні є найдійним та найкращим рішенням для всіх вимог промислових вимірювальних технологій.

Всі вироби, загальна номенклатура яких налічує понад 50 тис. різних датчиків та вимірювальних пристроїв, виготовляються за сучасними технологіями та проходять ретельний контроль якості.

ПЕРЕЙТИ ДО КАТАЛОГІВ

______________________

ОПАЛЮВАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ

Buderus - це надійне, модульне, з можливістю інтернет-підключення обладнання. Компанія виробляє газові, конденсаційні, електричні, конвекційні котли, навісні та підлогові; теплові насоси та геліосистеми; ємнісні водонагрівачі та буферні накопичувачі; комерційне та промислове опалювальне обладнання, блочні модульні котельні та системи керування.

ПЕРЕЙТИ ДО КАТАЛОГІВ

______________________

КОТЛИ ТА АКСЕСУАРИ

Prothеrm - це широка лінійка котлів різних модифікацій для різних потреб: настіннігазові, конденсаційні, електричні котли; стаціонарні чавунні газові котли; промислові котли великої потужності; ємнісні водонагрівачі настінні та підлогові. Торгова маркаProthеrm є частиною Vaillant Group.

ПЕРЕЙТИ ДО КАТАЛОГІВ

______________________

ПОВІТРЯНЕ ОПАЛЕННЯ

PROTON GROUP - український виробник тепловентиляторів, завіс та автоматики до них. Володіє широким інструментарієм для вирішення практично всіх завдань, які можуть виникнути при проектуванні та впровадженні систем повітряного опалення, захисту дверних отворів та комплексних рішень по управлінню обладнанням.

ПЕРЕЙТИ ДО КАТАЛОГІВ

______________________

ТЕПЛООБМІННИКИ

Теплообмінники Alfa Laval. Потреба в опаленні, охолодженні, транспортуванні та розділенні виникає у багатьох галузях промисловості. Пропонуємо продукцію провідного світового лідера в напрямку теплообміну та сепарації:паяні пластинчасті теплообмінники, зварні пластинчасті теплообмінники, теплообмінники газ-рідина, розбірні пластинчасті теплообмінники, зварні спіральні теплообмінники та ін..
СЕПАРАЦІЯ ꟷ ця технологія застосовується для відокремлення однієї рідини від іншої, рідини та твердих часток або рідини та газу. Ми пропонуємо сепаратори, декантерні центрифуги, фільтри, сита та мембрани.

ПЕРЕЙТИ ДО КАТАЛОГІВ
Cookie-файли
Налаштування Сookie-файлів
Детальна інформація про цілі обробки даних і постачальників, які ми використовуємо на наших сайтах
Аналітичні Cookie-файли Відключити все
Технічні Cookie-файли
Інші Cookie-файли
Ми використовуємо файли Cookie для поліпшення роботи, персоналізації та підвищення зручності користування нашим сайтом. Продовжуючи відвідувати сайт, ви погоджуєтеся на використання нами файлів Cookie. Детальніше про нашу політику щодо Cookie.
Детальніше Зрозуміло
Cookies